(+48) 730 933 304 info@bufiprzeprowadzki.pl

Przeprowadzki Warszawa – Cennik

Czy przeprowadzka może być tania? Czy tanie przeprowadzki to dobre przeprowadzki?

Skontakuj się z nami !

Adres

ul. Kaukaska 6, Warszawa 02-760

Telefon

(+48) 730 933 304

v

E-mail

info@bufi-przeprowadzki.pl

Prezentujemy cennik przeprowadzek realizowanych przez naszą firmę z Warszawy. Cena jest uzależniona od liczby pomocników oraz sprzętu, jaki chcemy wynająć. Zapewniamy bezpieczny przewóz mebli. Wszystko jest zawsze odpowiednio zabezpieczone. Nasza doświadczona ekipa wyróżnia się doskonałą organizacją pracy oraz odpowiedzialnością. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania klientów. Transport mebli przebiega szybko i sprawnie.

Profesjonalnie i tanio – przeprowadzki Warszawa cennik

Realizowane przez nas przeprowadzki w Warszawie to profesjonalna usługa, którą zamówić można w korzystnej cenie. Przedstawiamy szczegóły dotyczące opłat: 

 

  • Materiały zabezpieczające przewożone mienie typu: folia, kartony, pasy zabezpieczające, gąbka, są bezpłatne!
  • Nie pobieramy opłat za podstawienie samochodu!
  • Na terenie Warszawy nie pobieramy opłat za kilometry!
  • Poza granicami miasta w promieniu do 30 km pobieramy jednorazową opłatę 50,00 zł
  • Cennik dotyczy pojazdów o kubaturze 9m³, 22m³
  Wynajęcie samochodu tylko z kierowcą cena za godz. 120 zł
   Wynajęcie samochodu z kierowcą + jeden pomocnik cena za godz. 180 zł
    Wynajęcie samochodu z kierowcą + dwóch pomocników cena za godz. 240 zł
     Wynajęcie samochodu z kierowcą + trzech pomocników cena za godz. 300 zł
     Wynajęcie drabiny dekarskiej z 2 pracownikami cena za godz. 200 zł
     Wynajęcie drabiny dekarskiej z 3 pracownikami cena za godz. 240 zł
     Wynajęcie drabiny dekarskiej z 4 pracownikami cena za godz. 280 zł

INFORMACJE DODATKOWE

W razie potrzeby, zapewniamy podstawienie więcej niż jedno auto. Cena do uzgodnienia indywidualnie.

Transport na odległość powyżej 100 km, w zależności od wielkości pojazdu płatny dodatkowo od 1PLN – 2PLN za każdy przejechany km.

Możliwość wynajęcia drabiny dekarskiej 

Możliwość indywidualnej wyceny, w przypadku odległości dłuższych lub krótszych niż podane w cenniku – do uzgodnienia indywidualnie z Klientem

CENA I CENNIK PRZEPROWADZEK – FAQ

Jakie czynniki wpływają na cenę przeprowadzki w Warszawie?
Cena przeprowadzki w Warszawie zależy przede wszystkim od ilości rzeczy, które trzeba przetransportować oraz od odległości między miejscem, z którego się przeprowadzamy, a miejscem docelowym. Ważne jest również, czy decydujemy się na dodatkowe usługi, takie jak pakowanie i rozpakowywanie przedmiotów. Warto wybrać naszą kompleksową ofertę na przeprowadzkę w Warszawie.
Czy cennik przeprowadzek w Warszawie jest stały?
Ceny przeprowadzek w Warszawie mogą się różnić w zależności od firmy przewozowej oraz od konkretnej oferty. Nasza firma przeprowadzkowa oferuje elastyczny cennik dostosowany do potrzeb klienta. Bufi to gwarancja najlepszej ceny za przeprowadzkę w Warszawie.
Jakie dodatkowe koszty mogą pojawić się podczas przeprowadzki w Warszawie?
Dodatkowe koszty mogą wynikać z konieczności wynajęcia dodatkowego samochodu, opłat za parkowanie samochodu w centrum miasta lub za ubezpieczenie przewożonych przedmiotów. O wszystkich szczegółach, w tym ceny przeprowadzki, dowiesz się od naszego biura obsługi klienta – skontaktuj się już teraz.
Czy można negocjować cenę przeprowadzki w Warszawie?
Nie negocjujemy cen przeprowadzki w Warszawie, gdyż nie ma takiej potrzeby – zapewniamy najniższą cenę za przeprowadzkę w Warszawie. Sprawdź nasz cennik przeprowadzek, a przekonasz się jak tanio.
Jak wybrać najlepszą ofertę przeprowadzki w Warszawie?
Przed wyborem firmy przeprowadzkowej warto sprawdzić opinie innych klientów, ofertę usług, a także koszty dodatkowe. Warto także porównać oferty kilku firm przeprowadzkowych, aby wybrać najlepszą cenowo i jakościowo opcję. Sprawdź i przekonasz się, że Bufi oferuje najlepsze ceny i najkorzystniejszy cennik przeprowadzek w Warszawie.

CENNIK PRZEPROWADZEK WARSZAWA – OPINIE

Moja przeprowadzka w Warszawie dzięki firmie Bufi, wypadła niezwykle korzystnie cenowo – warto zainwestować w usługi profesjonalnej firmy przeprowadzkowej.
Norbert

Warszawa

Po porównaniu ofert kilku firm przeprowadzkowych zdecydowałem się na tę, która oferowała najlepszy stosunek jakości do ceny. Byłem zadowolony z usług, które otrzymałem, a koszty były zgodne z ustaloną wcześniej ofertą.
Jacek

Warszawa

Zdarzało mi się korzystać z różnych usług przeprowadzkowych i zauważyłem, że ceny mogą się bardzo różnić w zależności od firmy oraz od zakresu usług. Zdecydowałem się na firmę BUFI Warszawa i nie żałuję. Ekipa miła i kulturalna. Profesjonalnie zabezpieczyli mienie, a sama przeprowadzka – bez najmniejszych problemów.
Janek

Warszawa