(+48) 730 933 304 info@bufiprzeprowadzki.pl

Transport antyków Warszawa i okolice

Firma BUFI PRZEPROWADZKI oferuje profesjonalny transport antyków w Warszawie i okolicach.

Transport antyków i drogocennych dzieł sztuki, które bardzo często stanowią olbrzymią wartość sentymentalną i część rodzinnych pamiątek, wymaga zastosowania szczególnych środków ostrożności. Niekiedy jest to jednak konieczne – z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania lub przewóz antyków do renowacji. Transport ten może obejmować przewóz mebli, zegarów, obrazów, lamp, porcelany, luster, sztućców, książek i innych cennych przedmiotów użytkowych.

Jeżeli zależy Państwu na w pełni bezpiecznej i sprawnej usłudze przewozowej, zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług. Oferujemy doskonale zorganizowane przeprowadzki w Warszawie i okolicach. Posiadamy odpowiednio przystosowane w tym celu pojazdy, wyposażone w specjalne zabezpieczenia. Dysponujemy także wykwalifikowaną w tym zakresie kadrą pracowniczą, gwarantującą kompleksową opiekę nad każdą przewożoną rzeczą. Zapewniamy staranne zapakowanie oraz odpowiednie zabezpieczenie antyków i dzieł sztuki – zawsze mamy na uwadze fakt, iż jest to towar luksusowy, mający olbrzymią wartość pieniężną oraz sentymentalną. Gwarantujemy również atrakcyjny cennik przeprowadzek w Warszawie.

Transport antyków Warszawa

Nasza oferta — transport antyków Warszawa

Zapewniamy profesjonalny i w pełni bezpieczny transport antyków – Warszawa jest głównym obszarem naszej działalności, ale usługę tę realizujemy także w jej okolicach. Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klientów. Jeżeli potrzebują Państwo transportu antyków w innym obszarze, zapraszamy do kontaktu.

Realizację usługi rozpoczynamy od dokładnego zaplanowania przedsięwzięcia. Podczas wstępnej rozmowy z klientem ustalamy wszelkie niezbędne szczegóły dotyczące sposobu transportu czy terminu. Z uwagi na wartość przewożonych antyków, stosujemy specjalne zabezpieczenia w postaci pasów i taśm, kartonowych pudeł, gąbek, papieru pakowego, wypełniaczy styropianowych, a także folii stretch i bąbelkowej – wszystkie te materiały dostarczamy w ramach usługi bezpłatnie. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie transportowanych antyków – zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i czynnikami atmosferycznymi. Gwarantujemy, że każde powierzone nam mienie dotrze do miejsca docelowego w pełni bezpiecznie.

Oferujemy:

  • odpowiednie zabezpieczenie i transport antyków o różnej wielkości i wadze,
  • kompleksową obsługę przy pakowaniu, załadunku, rozładunku oraz montażu,
  • ubezpieczenie przewożonych antyków – z uwagi na dużą wartość przewożonych eksponatów, proponujemy naszym klientom zakup specjalnej polisy ubezpieczeniowej na wypadek nieprzewidzianego zdarzenia losowego.

Jesteśmy firmą, która sumiennie i z pełną odpowiedzialnością transportuje powierzone nam antyki. Usługę tę kierujemy zarówno do osób prywatnych, w tym kolekcjonerów dzieł sztuki, antykwariatów, jak i instytucji kultury – między innymi galerii, muzeów, teatrów, bibliotek czy filharmonii. Jeżeli interesuje Państwa transport antyków w Warszawie i okolicach, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Służymy fachowym wsparciem na każdym etapie współpracy z naszą firmą.

Realizujemy także: