(+48) 730 933 304 info@bufiprzeprowadzki.pl

Transport gabarytów Warszawa i okolice

Skontakuj się z nami !

Adres

ul. Kaukaska 6, Warszawa 02-760   

Telefon

(+48) 730 933 304

v

E-mail

info@bufi-przeprowadzki.pl

Nasza firma zapewnia profesjonalny transport gabarytów w Warszawie. Przewożenie dużych, ciężkich i niewymiarowych mebli czy innych przedmiotów wiąże się ze sporym wyzwaniem logistycznym. Samodzielna organizacja tego procesu może okazać się niemożliwa do wykonania, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy tani przewóz gabarytów w Warszawie i okolicach. Wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej, a także dysponowanie nowoczesną flotą pojazdów i wykwalifikowaną kadrą pracowników pozwala nam na świadczenie wysokiej jakości usług, z zachowaniem najwyższych standardów.

Rzetelne usługi – transport gabarytów Warszawa

Przed rozpoczęciem realizacji usługi przygotowujemy dokładny plan transportu gabarytów, ustalając z klientem wszelkie szczegóły i mając na uwadze wszystkie jego wytyczne. Dopasowujemy pojazdy i liczbę zaangażowanych w przewóz osób do ilości i rodzaju transportowanych gabarytów, dokładnie rozplanowujemy całą trasę i obliczamy termin – wszystko po to, by ładunek przewieźć bezpiecznie we wskazane miejsce. Dysponujemy nowoczesnym taborem, odpowiednio przystosowanym do przewożenia ładunków o dużych gabarytach – są to nie tylko dobrze wyposażone samochody dostawcze, ale także niezbędne w niektórych sytuacjach przyczepy czy naczepy o odpowiednich rozmiarach. Jeżeli interesuje Państwa tani transport dużych gabarytów w Warszawie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Transport gabarytów Warszawa

Tani transport gabarytów Warszawa – co oferujemy?

Dbamy o bezpieczny załadunek i odpowiednie mocowanie gabarytów – dysponujemy w tym celu specjalnym zapleczem technicznym, a także materiałami pakowymi, które w ramach realizowanej usługi dostarczamy bezpłatnie. Dzięki pasom i linkom zabezpieczającym, a także grubym foliom, gąbkom i styropianom, jesteśmy w stanie przewieźć każdy towar w nienaruszonym stanie. Warto się z nami skontaktować, jeśli interesują Was przeprowadzki w Warszawie realizowane przez doświadczoną firmę.

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie transportu – oprócz pakowania, zabezpieczania i przewożenia gabarytów, oferujemy także demontaż, rozładunek oraz montaż mienia. Nasi pracownicy zajmują się całą logistyką przewozu wielkogabarytowego, spełniając wszelkie niezbędne normy – dzięki temu wszystkie ładunki transportowane są bezpiecznie i terminowo, bez względu na ich wymiary. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy fachowo i kompleksowo, dbając o pełne zadowolenie naszych klientów.

Oferujemy profesjonalny i tani transport gabarytów – Warszawa jest głównym obszarem naszej działalności, ale usługę świadczymy także w jej okolicach. Zapraszamy do kontaktu – pomożemy w sprawnym zaplanowaniu i zorganizowaniu usługi przewozowej. Zobacz także nasz cennik przeprowadzek w Warszawie.

Do naszych usług zaliczamy: