(+48) 730 933 304 info@bufiprzeprowadzki.pl

Przeprowadzki międzynarodowe Warszawa i okolice

Realizujemy profesjonalne przeprowadzki międzynarodowe z Warszawy. Już nie raz transportowaliśmy wyposażenie całych mieszkań poza granice naszego kraju i odwrotnie. W sytuacjach kiedy ładunek nie mieści się na jednym samochodzie, istnieje możliwość wykorzystania drugiego auta lub przyczepki. Podczas transportu mebli oraz ich zawartości, bardzo dokładnie zabezpieczamy wszystko. Wykorzystujemy do tego kartony (w przypadku np. szkła, porcelany i innych kruchych rzeczy).

Meble i zestawy wypoczynkowe oraz sprzęt AGD zabezpieczony zostaje, bezpośrednio na pojeździe. Dzięki mocowaniom nie będzie się podczas trasy przesuwał. Nasi pracownicy dbają o przewożony ładunek i zawsze dowożą na miejsce bez uszkodzeń. Wyjazdy międzynarodowe, uzgadniamy indywidualnie z Klientem. Wszystko zależy bowiem, od rodzaju ładunku oraz odległości. Staramy się zapewnić warunki, które będą zadowalające dla obydwóch stron. 

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, których interesują przeprowadzki z Warszawy organizowane przez sprawdzoną firmę.

Dokąd jeździmy.

W przypadku zleceń międzynarodowych, zakres naszych usług obejmuje kraje europejskie. W takie trasy wyjeżdżają osoby, wśród których przynajmniej jedna zna język obcy. Jest to ułatwieniem nie tylko dla nas. Przejazdy takie najkorzystniej rezerwować w naszej firmie BUFI PRZEPROWADZKI, nieco wcześniej, abyśmy mogli odpowiednio przygotować samochody. Muszą one przejść dodatkowe przeglądy techniczne, wymagane w niektórych krajach. Najważniejsze jest dla nas to, aby wszystko dotarło całe na miejsce docelowe. Za organizowane przez nas przeprowadzki międzynarodowe z Warszawy, zapewniamy konkurencyjne ceny.