(+48) 730 933 304 info@bufiprzeprowadzki.pl

Przeprowadzki firm i biur Warszawa i okolice

Skontakuj się z nami !

Adres

ul. Kaukaska 6, Warszawa 02-760   

Telefon

(+48) 730 933 304

v

E-mail

info@bufi-przeprowadzki.pl

firm iOferujemy doskonale zorganizowane przeprowadzki biur w Warszawie i okolicach. Zmiana siedziby firmy i związana z tym przeprowadzka biura to przede wszystkim spore wyzwanie logistyczne. Zaplanowanie wszystkich działań niezbędnych do sprawnego i bezpiecznego transportu mebli, sprzętów elektronicznych czy dokumentacji pozwala uniknąć zbędnego chaosu i, co równie ważne, przestoju w pracy. Aby zminimalizować czas konieczny do realizacji tego wymagającego przedsięwzięcia, warto skorzystać z usług naszej doświadczonej firmy. Zapewniamy profesjonalne i ekspresowe przeprowadzki biur w Warszawie i okolicach. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników, nowoczesną flotą pojazdów oraz doskonałym zapleczem technicznym, oferując tym samym realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Przeprowadzki firm i biur – co oferujemy?

Oferujemy kompleksowe usługi przeprowadzki biura w Warszawie, skierowane zarówno do dużych korporacji, jak i małych, rodzinnych firm. Zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa podczas transportu, dbając o odpowiednią ochronę wszystkich przedmiotów i sprzętów biurowych. Używamy w tym celu specjalnych pasów oraz taśm zabezpieczających, kartonów, worków, a także folii stretch i bąbelkowych, chroniąc towar przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Jesteśmy gotowi na realizację przeprowadzki biura w godzinach odpowiadających klientowi, a zwłaszcza niezakłócających pracy jego firmy.

W ramach realizowanej przez nas usługi przeprowadzki w Warszawie oferujemy:

  • niezbędne zabezpieczenie mebli, wszystkich przedmiotów oraz szlaków komunikacyjnych za pomocą dostarczanych przez nas bezpłatnie materiałów ochronnych,
  • załadunek i rozładunek towaru,
  • usługę montażu i demontażu,
  • ubezpieczenie transportowanych przedmiotów i sprzętu biurowego,
  • odpowiednie oznakowanie przewożonego mienia,
  • transport firmowego mienia dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapewniamy profesjonalne spakowanie stanowisk pracy, wszystkich dokumentów oraz sprzętów biurowych, w tym również wielkogabarytowych – np. sejfów czy kserokopiarek. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda usługa przeprowadzki biura w Warszawie wymaga indywidualnego podejścia z naszej strony, przede wszystkim z uwagi na różnorodność transportowanego mienia oraz warunków lokalowych. Dlatego też nasze samochody dostawcze są przystosowane do przewozu nawet najbardziej nietypowych i wymagających szczególnej ostrożności przedmiotów, a doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników oferuje fachową pomoc na każdym etapie współpracy z naszą firmą.

Przeprowadzki firm i biur Warszawa – dlaczego warto nas wybrać?

Sporządzenie niezbędnego harmonogramu działań pozwala nam na profesjonalne zaplanowanie oraz zorganizowanie całego skomplikowanego przedsięwzięcia, jakim jest przeprowadzka biura – Warszawa to główny obszar naszej działalności, ale usługę realizujemy także w jej okolicach. To, co nas wyróżnia na tle innych firm, to przede wszystkim duża elastyczność – zawsze staramy się dostosować usługi do indywidualnych oczekiwań naszych klientów, mając na uwadze ich stuprocentowe zadowolenie.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie realizowane przez nas przeprowadzki biurowe w Warszawie i jej okolicach była ekspresowa, profesjonalna i w pełni bezpieczna. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy oraz szeroki zakres zleceń, które do tej pory zrealizowaliśmy, pozwala nam na sprawną realizację usługi zarówno w przypadku małego, jak i wielkopowierzchniowego biura. W przypadku przeprowadzki biura w Warszawie nie pobieramy opłat za kilometry. Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla Państwa ofertę dostosowaną do wszystkich potrzeb oraz uwzględniającą indywidualną wycenę.

Zobacz także: