(+48) 730 933 304 info@bufiprzeprowadzki.pl

Przeprowadzki mieszkań i domów Warszawa i okolice

Skontakuj się z nami !

Adres

ul. Kaukaska 6, Warszawa 02-760   

Telefon

(+48) 730 933 304

v

E-mail

info@bufi-przeprowadzki.pl

Oferujemy fachowo przeprowadzone przeprowadzki mieszkań i domów w Warszawie oraz okolicach. Zmiana miejsca zamieszkania i przewóz całego dobytku to duże przedsięwzięcie, które warto dokładnie zaplanować. Przewozimy zarówno standardowe gabaryty, jak i przedmioty o dużej wadze i wielkości, np. pianina i sejfy. Profesjonalnie zaplanujemy cały proces, właściwie zabezpieczymy Twoje mienie i w wyznaczonym terminie zrealizujemy każde zlecenie. Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu, posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, dzięki zapleczu technicznemu zachowujemy szczególne środki ostrożności i indywidualnie podchodzimy do każdego klienta – gwarantujemy tanie i profesjonalne przewozy. Przeprowadź się do nowego domu bez stresu, wysiłku i zmęczenia.

Sprawdzona firma – przeprowadzki mieszkań Warszawa

Od mebli, sprzętów AGD, przez książki i naczynia – nasi pracownicy szybko i bezpiecznie spakują i dostarczą mienie pod wskazany adres. Do naszych usług należą:

1. Przeprowadzki domów i mieszkań Warszawa

 • Transport gabarytów – tych mniejszych oraz większych. Dysponujemy materiałami zabezpieczającymi, dzięki którym transport odbywa się bez uszkodzeń.
 • Transport antyków – przewozimy dzieła sztuki, drogocenne pamiątki rodzinne o różnej wielkości i wadze. Polecamy skorzystanie z dodatkowej usługi ubezpieczenia na wypadek niespodziewanego zdarzenia losowego.
 • Transport pianin – zajmujemy się transportem wielogabarytowych i nietypowych przedmiotów, takich jak pianino lub fortepian.
 • Transport sejfów – do naszych usług należy również przewóz sejfów oraz kas pancernych, podczas którego wykorzystujemy podnośniki oraz wyciągarki.

2. Przeprowadzki międzynarodowe

Dokonujemy przewozów mienia na terenie całej Europy. Przed każdym transportem wykonujemy przegląd samochodów dostawczych, ustalamy najszybszą trasę i stosujemy właściwe zabezpieczenia, umożliwiające bezpieczne przetransportowanie rzeczy w odległe miejsca.

3. Magazynowanie mienia

Oferujemy Państwu również wynajem powierzchni magazynowej. Jest to niezbędne w czasie konieczności opuszczenia domu i jednoczesnym braku nowego lokum.

4. Przeprowadzki firm

Poza przeprowadzkami domów, zajmujemy się także przenoszeniem firm, gabinetów i innych instytucji.

Przeprowadzki domów i mieszkań na terenie Warszawy i okolic z BUFI PRZEPROWADZKI to kompleksowe działania, których dokonujemy od początku do końca:

 • nasza kadra pracowników załaduje towar, a po przewozie, pomoże w jego rozładunku,
 • profesjonalnie zabezpieczymy mienie, bezpłatnie udostępniając folie, kartony, pasy zabezpieczające oraz gąbki,
 • przewozimy przedmioty nietypowe, dzięki wykorzystaniu odpowiednich sprzętów: pasów ze wzmocnieniami do wielkogabarytowych przedmiotów oraz podnośników i wyciągarek,
 • jeździmy wyłącznie nowoczesną i dobrze wyposażoną flotą pojazdów, która regularnie przechodzi kontrole,
 • dostosowujemy się do indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Przeprowadzki domów – jak się przygotować?

Bezpieczny przewóz mienia to tylko jeden z elementów przeprowadzki, której planowanie powinno zacząć się zdecydowanie wcześniej. Dobrze zorganizowane działania to klucz do sukcesu i sposób na uniknięcie stresu.

Wyznacz datę przeprowadzki – dzięki temu odpowiednio wcześnie spakujesz swój dobytek.

Dokonaj inwentaryzacji – sprawdź ilość przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu, piwnicy i garażu. Ustal, co zabierasz ze sobą i zastanów się nad skorzystaniem z usługi firmy transportowej.

Zostaw niepotrzebne rzeczy – dokonaj segregacji wszystkiego, co znajduje się w Twoim mieszkaniu. Przeprowadzka to świetna okazja do wyrzucenia lub oddania tego, co niepotrzebne.

Pamiętaj o formalnościach – zmiana adresu to często konieczność zerwania umów z dostawcami mediów – Internet i telewizja. Zazwyczaj wymagane jest miesięczne wypowiedzenie. O nowym miejscu zamieszkania należy powiadomić instytucje oraz urzędy, które mogą dostarczać korespondencje na stary adres.

Znajdź transport – by przewieźć wielkogabarytowe przedmioty, jak szafy, kanapy, sprzęty AGD, niezbędne są auta dostawcze. Nasza oferta, obejmująca przeprowadzki domów w Warszawie i okolicach posiada najlepszą flotę pojazdów oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, z którą zmiana zamieszkania będzie sprawna i ekspresowa.

Załatw opiekę – podczas przeprowadzki warto zorganizować opiekę dzieciom oraz zwierzętom.

Przeprowadzki domów – dlaczego warto nas wybrać?

Setki przewozów, tysiące wniesionych paczek i jeszcze więcej zadowolonych klientów. Przeprowadzkami mieszkań i domów na terenie Warszawy zajmujemy się od wielu lat. Bazując na doświadczeniu naszej kadry i nowoczesnej flocie pojazdów, tworzymy profesjonalną firmę transportową.

 • Indywidualnie podchodzimy do klientów – dostosowujemy się do potrzeb, realizujemy powierzone nam zadania, a w przypadku dłuższych lub krótszych odległości, niż tych podanych w cenniku, wspólnie uzgadniamy atrakcyjną cenę.
 • Przewozimy standardowe przedmioty oraz nietypowe rzeczy – nieraz duże, ciężkie i wartościowe.
 • Jesteśmy terminowi, organizujemy przeprowadzki sprawnie i szybko – zawsze na czas.
 • Zapewniamy bezpieczeństwo podczas załadunku, transportu oraz wyładunku.
 • Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, zapewniamy profesjonalizm.
 • Oferujemy bezpłatne materiały zabezpieczające.
 • Udostępniamy drabiny dekarskie.

Przeprowadzki domów – Warszawa

W BUFI PRZEPROWADZKI utrzymujemy najwyższą jakość usług, dbamy o potrzeby naszych klientów i wywiązujemy się ze zleceń w odpowiednim czasie. Wybieramy najdogodniejsze warunki przewozu, dzięki czemu organizowane przeprowadzki w Warszawie i okolicy są sprawne i szybkie. Zapewniamy tani transport oraz kompleksową obsługę, zachowując przy tym szczególne środki ostrożności.

Zachęcamy do kontaktu i omówienia szczegółów, zapraszamy do podjęcia współpracy.

Sprawdź także: