(+48) 730 933 304 info@bufiprzeprowadzki.pl

Magazynowanie mienia Warszawa

W niektórych sytuacjach, istnieje potrzeba bardzo szybkiej przeprowadzki. Nie zawsze Klient dysponuje już nowym lokalem.

Wówczas proponujemy magazynowanie mienia w magazynie naszej firmy BUFI PRZEPROWADZKI w Warszawie. W tym okresie przejściowym, zapewniamy bezpieczne przechowywanie, powierzonych sprzętów i mebli. Wszystko jest dokładnie oznaczone i poustawiane w suchym, czystym pomieszczeniu.

W przypadku dłuższego okresu magazynowania, zabezpieczamy meble specjalną folią, chroniącą przed kurzem i zabrudzeniem. W momencie kiedy, będzie można przewieźć ładunek do lokalu odbiorcy, zawozimy pod wskazany adres. Podczas transportu wszystko jest dokładnie zabezpieczone przed uszkodzeniem.

Co wart wiedzieć?

W momencie kiedy sprzęty i umeblowanie, lub też inne rzeczy, które mamy, znajdują się w naszej przechowalni, są one ubezpieczone od niespodziewanych zdarzeń losowych. Ponadto obiekt jest chroniony i monitorowany. Firmie BUFI PRZEPROADZKI z Warszawy zależy na tym, żeby klient był zadowolony, że skorzystał z naszych usług. Oferujemy niskie ceny i profesjonalny transport. Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy. Do każdego usługobiorcy podchodzimy w indywidualnie, spełniając jak najlepiej jego życzenia.